kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Gümüşlük Akademi’de Yaz(ı) Kampı

13 Eylül 2017

Eğitmen, danışman ve yazar Yasemin Sungur tarafından düzenlenen “Yaz(ı) Kampı”, 18 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında yazar Latife Tekin’in Bodrum’da kurduğu Gümüşlük Akademi’de gerçekleşecek. Hayatı edebiyatla buluşturmak, yaratıcı bir okur olmak, yazılarıyla iz bırakmak, hikaye yazmak ya da blog sahibi olmak isteyen herkesin katılımına açık olan kampta, yazı atölyesinin yanı sıra söyleşiler ve sürpriz konuklar da olacak.

Yasemin Sungur’un ikincisini düzenlediği “Yaz(ı) Kampı”; katılımcıların kendilerini daha iyi tanıma, duygularını özgürce kâğıtlara ve doğaya bırakma imkânı bulmasını hedefliyor.  Katılımcılar 7 gün Gümüşlük Akademi’de konaklayacak.

Kampın bu yılki konuk konuşmacı yazarları ise Latife Tekin, Mine Söğüt ve Hakan Akdoğan olacak. Latife Tekin’in “Dil ile Karşılaşmak”, Mine Söğüt’ün “Yazıyla Yüzleşmek” başlıklı konuşmalar gerçekleştireceği kampta, Hakan Akdoğan ise “Yaratıcı Yazının Olanakları” üzerine konuşacak.