kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

IETM Campus 2020 Belfast’ta gerçekleşiyor

22 Ocak 2020

TheatreNI ve Theatre Forum tarafından düzenlenen IETM Campus, bu yıl 19 – 25 Haziran 2020 tarihleri arasında 6. kez Belfast‘ta gerçekleşiyor. Katılımcılar için son başvuru tarihi 20 Şubat 2020.

IETM Campus’ün altıncı edisyonu, uluslararası çalışmanın tüm yönleriyle ilgili bir haftalık yoğun bir eğitim olacak. 20-25 kişilik bir grubun uluslararası sahne sanatları alanındaki kilit oyuncular tarafından yönlendirilen kariyerlerini uluslararasılaştırmaya başlaması için bir fırsat.

Deneyimli bir grup eğitmen, uluslararası çalışma konusunda sanatsal proje ve fikirler geliştirme, küratörlük, iletişim, sunum, topluluk ve izleyici çalışmaları üzerine bilgilerini paylaşacak. 

Çağdaş sanat alanında en az iki yıllık mesleki deneyime sahip sahne sanatları profesyonelleri, bu alanda serbest çalışanlar, uluslararası çalışmaya başlayan bir kuruluş için çalışanlar veya uygulamalarını geliştirmeyi amaçlayan bir kuruluşta çalışan profesyoneller başvurabilir.