İKSV ekibinde değişiklikler

3 Şubat 2016

İstanbul Kültür Sanat Vakfı, dün akşam web sitesinde yaptığı güncelleme ile ekip içerisindeki değişiklikleri açıkladı. Yapılan değişikliklere göre, Vakıf’ın bir süredir kurumsal iletişim danışmanlığını yapan Anna Turay Turhan künyeden çıkarılırken, festival departmanları ve kurumsal departmanlarda da farklı görev dağılımları ve değişiklikler göze çarpıyor.

İstanbul Film Festivali’nde uzun yıllardır koordinatör olarak çalışan Nuray Muştu, İletişim ve Operasyon Yöneticisi, Festival’in uzun yıllardır editörlüğünü üstlenen ve koordinatör olarak çalışan Yusuf Pinhas ise Koordinatör ve Yayın Yönetmeni oldu. İstanbul Bienali’nde Mekan Sorumlusu olarak çalışan Gamze Öztürk ise görevine Proje Koordinatörü olarak devam ediyor.

Kariyerine Pazarlama departmanında stajyer olarak başlayan ve uzun yıllardır LaleKart ekibinde çalışan, Yıldız Lale Yıldırım, ekipteki Üyelik Programı Asistanı ve Üye İlişkileri Sorumlusu görevlerinden sonra Üyelik Programı Koordinatörü olarak görevine devam ediyor. Yine aynı ekipte Üye İlişkileri Asistanı olarak çalışan Gülce Şahin ise görevine Üyelik Programı Sorumlusu olarak devam ediyor. Daha önce Pazarlama ve İş Geliştirme departmanında Bilet Satış Sorumlusu olarak çalışan Gonca Varol ve Üye İlişkileri Asistanı olarak çalışan Lara Eram ise, ekipteki yeni Satış ve İş Geliştirme Sorumluları. Yine aynı departmanda uzun zamandır Bilet Satış Sorumlusu olarak görev alan Ercan Kaya ise görevine Bilet Satış Operasyonları Koordinatörü olarak devam ediyor. Kariyerine Pazarlama departmanında stajyer olarak başlayan ve sonrasında yine aynı departmanda Sosyal Medya Sorumlusu olarak çalışan Bahar Helvacıoğlu ise görevine Dijital Medya Sorumlusu olarak devam ediyor.

Medya İlişkileri departmanında da birtakım değişiklikler gözleniyor. Uluslararası basın alanında asistanlık yapan Zeynep Seyhun, Medya İlişkileri Sorumlusu olurken, ekibe Ayşe Zeynep Güldiken’in de Medya İlişkileri Sorumlusu olarak katıldığını görüyoruz. İnsan Kaynakları ve İdari İşler ekibinde Bilgi Teknolojileri Sorumlusu olarak çalışan Kadir Ayyıldız’ın da yeni yapılanmada Sistem Yöneticisi olarak görev aldığını görüyoruz.