kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

İKSV’de yeni bir birim: İletişim Grup Direktörlüğü

28 Ocak 2019

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), iletişim alanında çalışan Medya İlişkileri, Stüdyo, Kurum Kimliği ve Yayınlar departmanlarının aynı çatı altında buluşturarak İKSV İletişim Grup Direktörlüğü birimini oluşturdu.

2003 yılından bu yana vakfın Medya İlişkileri ekibinde görev alan ve 2011 yılında bu departmanın direktörlüğünü üstlenen Ayşe Bulutgil, Ocak 2019 itibariyle İletişim Grup Direktörü olarak atanarak, vakfın iletişim alanındaki tüm çalışmalarına liderlik edecek.

Didem Ermiş Sezer, Kurum Kimliği ve Yayınlar Direktörü ve Ayşen Ergene Medya İlişkileri Direktör Yardımcısı olarak mevcut görevlerine devam ederken, Stüdyo ekibi de çalışmalarını Ebru Gümrükçüoğlu koordinatörlüğünde sürdürecek.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Ayşe Bulutgil, üniversite yıllarında farklı festivallerde üstlendiği sanatçı asistanlığı görevlerinin ardından 2003 yılında İKSV ekibine katıldı.