kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

İKSV’nin yeni direktörleri

6 Şubat 2017

Bu yıl 45. yaşını kutlayan İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), yeni direktörleri ile gençleşme, izleyici geliştirme ve dijitalleşme adımları atıyor. Uzun yıllardır İKSV’de çeşitli görevler alan Deniz Kuzuoğlu, Didem Ermiş, Dilan Beyhan, Egemen Eti, İrem Akev Uluç ve Selçuk Metin, 2017’den itibaren İKSV’deki görevlerine Direktör olarak devam ediyorlar.

3,5 yıldır Salon’da Operasyon Koordinatörü ve ardından İçerik ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev alan Deniz Kuzuoğlu, görevine İçerik ve Etkinlik Direktörü olarak devam ederken; 2004 yılından bu yana İKSV’de Prodüksiyon departmanında bağımsız olarak çalışan ve 2009 yılından bu yana ise Salon bünyesinde Prodüksiyon Sorumlusu, Mekân ve Prodüksiyon Amiri ve Mekân ve Prodüksiyon Yöneticisi gibi görevler alan Egemen Eti, görevine Mekân ve Prodüksiyon Direktörü olarak devam ediyor. Salon’un kuruluşundan bu yana direktörlüğünü üstlenen Bengi Ünsal’ın Southbank Centre’e gidişi ile Kuzuoğlu ve Eti, görevlerine “eş direktör” olarak devam ediyorlar. Kuzuoğlu ve Eti, yeni dönemde Salon’da bildikleri ve yaptıkları işi en iyi şekilde yapıp daha fazla başarıya imza atmayı hedefliyorlar.

Kariyerine Pazarlama departmanında Üye İlişkileri Sorumlusu olarak başlayan Dilan Beyhan, aynı departmanda Üyelik Programı Yöneticisi ve Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev aldıktan sonra, Pazarlama ve İş Geliştirme departmanının direktörü Tuba Tortop’un Dubai’ye gitmesinin ardından departmanın Pazarlama ile Satış ve İş Geliştirme olarak ikiye bölünmesi üzerine 10 yıldır çalıştığı İKSV’de görevine Satış ve İş Geliştirme Direktörü olarak devam ediyor. Beyhan, yeni dönemde daha iyi bir izleyici deneyimi ve daha dijital bir üyelik programı hedefliyor.

Son 8 yıldır Pazarlama departmanında Pazarlama Uzmanı, İletişim Plânlama Koordinatörü ve Pazarlama Yöneticisi olarak görev alan İrem Akev Uluç, yeni dönemde görevine Pazarlama Direktörü olarak devam ediyor. Uluç, özellikle dijital mecralara ağırlık vererek güçlü bir iletişim kampanyası ile daha fazla kişiye ulaşmak; “Haberim yoktu, ben bunu nasıl kaçırırım.” gibi bahanelere ve üzüntülere yer bırakmayarak potansiyel ve mevcut izleyicilerinin daha fazla etkinliklere katılımını sağlamayı hedefliyor.

İKSV’deki 8. yılını bitiren Didem Ermiş, 2003 yazında Sponsorluk departmanında staj yaparak başladığı İKSV kariyerine 2009 yılında Kurumsal İletişim departmanında Editör olarak devam etti. 2011 yılından beri Kurum Kimliği ve Yayınlar Yöneticisi olarak çalışan Ermiş, görevine Kurum Kimliği ve Yayınlar Direktörü olarak devam ediyor. Ermiş, önümüzdeki dönemde İKSV’nin dijital dünyadaki varlığını kuvvetlendirmenin öncelikleri arasında yer aldığını belirtirken, İKSV’yi ve çalışmalarını daha iyi anlatabilmenin farklı yollarını aramak ve yine aynı amaçla daha çok yayın ortaya çıkarmak istediklerini de ekliyor.

20 yıldır İstanbul Film Festivali için çalışan ve 11 yıldır İKSV’de görev alan Selçuk Metin, kurulduğu günden bu yana Stüdyo Yöneticisi olarak çalıştığı İKSV’de görevine Stüdyo Direktörü olarak devam ediyor.