kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

[İş İlânı] Etkinlik Planlayıcı / Proje Yöneticisi (CIRCUIT)

19 Nisan 2017

CIRCUIT, 3 aylık başlangıç taahhüdü ile uzatma olasılığı mevcut, yarı zamanlı, genellikle etkinliklere göre esnek saatlerde çalışacak Etkinlik Planlayıcı / Proje Yöneticisi arıyor.

CIRCUIT nedir?

CIRCUIT, insanları sergilerde, buluşmalarda ve yaratıcı eğitimlerde bir araya getiren bir toplanma ve kültür noktasıdır. Programlarımız insanlara iç sorgu, çevre bilinci ve toplumsal farkındalık alışkanlığını kazandırmayı amaçlamaktadır. Etkinliklerimiz sayesinde değişim umutlarımızı paylaşan, güven ve çeşitlilik tabanlı bir topluluk yaratmaya devam ediyoruz. Önceki ve devam etmekte olan etkinliklerimiz arasında kolektif akşam yemekleri, yerel yaratıcı pazarlar, sanat sergileri, sosyal girişimcilik lansmanları, canlı çizim dersleri ve atölyeler vardır.

Bir kuruluş olarak sürdürülebilirliğe ve bilinçli yaşamaya kendimizi adamış bulunmaktayız; bu değerlerimizi de uygulama düzeyinde benimsiyor, atığa, paketlemeye ve kaynak kullanımına özellikle dikkat ediyoruz. Sürdürülebilir uygulamalarla çalışmanın yanı sıra ev sahipliğini yaptığımız çoğu etkinliğimiz, sosyal veya çevresel temalara ve konulara değinmektedir. Ayrıca yaratıcılık ve sürdürülebilirlik temaları üzerinde yoğunlaşan küçük çaplı yaratıcı projelerle de işbirliği yapıyoruz.

İş Tanımı:

Atölye ve etkinlik planlamada, insanları bir araya getirebilmede ve Circuit’in hitap ettiği kitleyi geliştirmede bize yardımcı olmak için istekli ve yaratıcılığa tutkuyla bağlı bir ekip arkadaşı arıyoruz. Bir proje yöneticisi ve etkinlik planlayıcı olarak, bağımsız çalışmalarınızla Circuit bünyesinde programlarımızı oluşturacak, planlayacak ve gerçekleştireceksiniz.

Circuit’in değerlerine ve atık politikamız gibi belirli kılavuzlarımıza uyduğu sürece çeşitli sektörleri ilgilendiren programlar oluşturabilirsiniz. Böylece geçmiş deneyimlerinizden, uzmanlığınızdan veya ilgi alanlarınızdan faydalanarak etkinlikler düzenleme özgürlüğünü size sunuyoruz. Yerel Türk kitlesinin katılımını arttırmak için çalışan mevcut uluslararası ekibimize katılacak bir ekip arkadaşı arayışındayız.

Ana Görev ve Sorumluluklar:

 • Circuit’te etkinlikler ve yeni programlar başlatmak ve organize etmek

Bu etkinlikler için:

 • Facebook’ta, web sitemizde ve diğer sosyal medya hesaplarında etkinlikleri yaymak;
 • Mekanın hazırlıklarını yapmak ve etkinlik sonrasında temizlemek;
 • Etkinliğin tüm süreçlerini yönetmek;
 • En az ayda bir defa koordinasyon toplantılarına katılmak;
 • Ortak kuruluşlarla, konuşmacılarla ve misafirlerle irtibat kurmak;
 • Circuit’in temel değerlerini her zaman öncelikli tutmak,
 • Gerektiğinde geçici aktivitelerde ve görevlerde ekibin diğer üyelerine destek vermek. 

   

  İstenilen Nitelik ve Deneyimler:

 • Yazılı ve sözlü akıcı bir Türkçe. Bu pozisyon için Türk vatandaşlarına öncelik verilecektir;
 • Akıcı bir İngilizce;
 • Proje yönetiminde veya etkinlik planlamada tecrübe sahibi (kültürel, kurumsal, toplumsal veya diğer);
 • Circuit’in sürdürülebilir yaratıcılık misyonuyla doğrudan veya yaratıcı olarak paralellik gösteren belli bir alanda veya sektörde program oluşturma girişimleri olan;
 • Pazarlama, halkla ilişkiler ve tanıtım alanında deneyim; finans yönetimi veya bağış toplama deneyimi başvurunuzda artı değerdir.
 • Sosyal medya platformlarında bilgi sahibi olduğunu kanıtlamış ve dijital pazarlamada deneyimli;
 • Proaktif iletişim kurabilen ve işbirliği yapabilen bir ekip üyesi. Güçlü liderlik, koordinasyon ve kişilerarası becerilere sahip;
 • Circuit’in öz-değerlendirmeye, farkındalığa ve insanları dahil etmeye dayalı temel değerlerini paylaşan;
 • Mekanda geçireceği devamlı saatler dahil her hafta projeye zaman ve enerji harcayabilecek.

Yasal Uyarı: Söz konusu iş tanımı, pozisyon için gerekli becerilerin, çalışma saatlerinin, görevlerin ve sorumlulukların kapsamlı ve ayrıntılı bir listesi değildir.

Başvurmak isteyen adayların özgeçmişlerini ve motivasyon mektuplarını geçmiş işlerinin örnekleriyle veya önemli olduğunu düşündükleri tüm belgelerle beraber info@circuitistanbul.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Başvurular 25 Nisan 2017 tarihine kadar açıktır.