kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

İstanbul Caz Festivali Genç Caz başvuruları başladı!

17 Şubat 2016

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Garanti Bankası sponsorluğunda Temmuz ayında gerçekleştirilecek 23. İstanbul Caz Festivali, genç caz müzisyenlerini festivalde sahne almaya davet ediyor.

İstanbul Caz Festivali kapsamında bu yıl 14. kez düzenlenen Genç Caz konserleri için başvurular başladı. Türkiye’de amatör veya yarı profesyonel olarak müzikle ilgilenen genç müzisyen ve toplulukların festival programında yer alabilecekleri bir platform oluşturanGenç Caz, onları teşvik etmeyi ve profesyonel müzik dünyasına hazırlamayı amaçlıyor. Genç Caz’a katılmak isteyen müzisyenler ve topluluklar başvurularını iksv.org/genccaz adresinde yer alan online başvuru formunu doldurarak yapabilirler. Başvuru formu, dosyaları içeren link ile beraber en geç 8 Nisan 2016, Cuma günü saat 17.00’ye kadar gönderilmelidir.

Genç Caz Seçici Kurulu’nda müzisyen Aycan Teztel, müzisyen Cem Tuncer, müzik yazarıFeridun Ertaşkan, müzisyen Ferit Odman, müzisyen Selen Gülün, müzik yazarı ve yapımcıHülya Tunçağ, müzik yazarı Murat Beşer, müzisyen Önder Focan, müzik yazarı Sevin Okyayve İstanbul Caz Festivali Direktörü Pelin Opcin yer alıyor

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: http://caz.iksv.org/tr/genccaz