kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Kültür Politikası ve Kültür Diploması Genç Araştırmacılar Konferansı kitabı yayında

8 Nisan 2022

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür Politikaları ve Kültürel Diplomasi UNESCO Kürsüsü tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü desteğiyle 21-22 Ağustos 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilen Kültür Politikası ve Kültürel Diplomasi Genç Araştırmacılar Konferansı’nın kitabı, Hiperyayın tarafından hazırlanarak dijital formatta Türkçe ve İngilizce olarak yayınlandı.

Kültür Politikası ve Kültürel Diplomasi Genç Araştırmacılar Konferansı 21-22 Ağustos 2020: “Makaleler” başlıklı kitap; Djamila Z. Boulil (University of Groningen), Gülçin Balat (Hacettepe Üniversitesi), Nadya Ponomarenko (Goldsmiths, University of London), Doğuş Coşar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), Barbara Lovrinić Higgins (Institute for Development and International Relations), Ayça Bayrak Uluğ (Dokuz Eylül Üniversitesi), İsmail Tiryaki (King’s College London), Valeria Donato (University of Urbino), Taiwo Afolabi (University of Victoria, Canada), İlknur Gümüş (Nişantaşı Üniversitesi), Zeynep Uğur (École des Hautes Études en Sciences Sociales), Didem Ermiş (İstanbul Aydın Üniversitesi) ve Jeff M. Poulin (Creative Generation) olmak üzere on üç genç araştırmacının konferans tebliğlerinin gözden geçirilmiş makalelerine yer veriyor.