kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Lokall İzmir Kent Rehberi’nden karma sergi

21 Eylül 2018

İzmir kültür, sanat ve eğlence hayatının rehber konumundaki yayın organı Lokall İzmir Kent Rehberi; ‘Kültür için Alan’ ve Red Bull desteğiyle 15 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında GLOBLOKAL projesi kapsamında bir karma sergi ve bir konser etkinliği gerçekleştiriyor.

GLOBLOKAL’in ilk ayağı olan “YIKIM” adlı karma serginin açılışı 15 Eylül’de Austro-Turk Tütün Deposu‘nda (Pasaport eski tütün deposu) yapılacak. Lokall’in bugüne kadar basılan sayılarının kapak görsellerinde yer alan dokuz sanatçının yanı sıra üç de misafir sanatçının dahil olduğu sergi 30 Eylül’e kadar 12.00 ve 17.30 saatleri arasında görülebilir.

Ali Kemal Ertem ve Cenkhan Aksoy küratörlüğünde gerçekleşecek sergiye dahil olan sanatçılar; Alda Sekiz, Ali Kanal, Alpin Arda Bağcık, Aycan Genlik, Aysel Güneş, Barış B. Atal, Başak Özkutlu, Cansu Çakar, Cenkhan Aksoy, Ekin İdiman, Etem Şahin ve Fatih Altan.

22 Eylül’de yine GLOBLOKAL kapsamında İsveç ve Almanya’da yaşayan müzik ikilisi İpek İpekçioğlu & Hakan Vreskala konseri gerçekleşecek. Konserde ikiliye Deniz Mahir Kartal eşlik edecek.