kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

OMM – Odunpazarı Modern Müze’de yeni program: ‘Açık Havada OMM Sinema’

1 Eylül 2020

OMM – Odunpazarı Modern Müze, 3 – 24 Eylül 2020 tarihleri arasında Goethe-Institut İstanbul iş birliğiyle ‘Açık Havada OMM Sinema’ başlığı altında film gösterimleri düzenliyor. Perşembe günleri ücretsiz gerçekleşecek gösterimler, Yasemin Şamdereli’nin Willkommen in Deutschland (Almanya’ya Hoş Geldiniz) filmiyle OMM’un terasında başlıyor.

‘Hayat’ teması altında bir araya gelen seçki, izleyicileri 1960’larda Almanya’ya işçi olarak giden Hüseyin’in hayatından Almanya’nın en katı ıslahevine; Kenya’nın küçük bir köyünden ekonomik sıkıntılar yaşayan Thomas’ın bir Türk göçmeniyle ilişkisine doğru yolculuğa çıkartarak farklı hayatların kapısını çalıyor.

OMM’un Eylül ayı boyunca terasında gerçekleşecek ve sinemaseverleri farklı hayatlara yolculuğa çıkaracak gösterimlere 0222 220 06 46 numaralı telefondan arayarak ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak gerçekleşecek ‘Açık Havada OMM Sinema’ film gösterimleri, OMM’un COVID-19 nedeniyle aldığı üst düzey tedbirler kapsamında maske ve mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleşecek. OMM’un güvenli müze deneyimi için aldığı sağlık önlemleri omm.art adresinden görülebilir.