Onno Tunç Müzik Günleri’nde atölye ve paneller

3 Aralık 2019

İTÜ MİAM, 3 – 6 Şubat 2020 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü MİAM’da Onno Tunç Müzik Günleri‘ni düzenliyor. Onno Tunç Müzik Günleri, genç bestecileri aranjman, oyun müziği, dünya müziği gibi formal eğitimin dışında kalan alanlarda, bu alanların önemli temsilcileriyle buluşturmayı amaçlıyor.

Dört gün sürecek olan program, atölye ve panellerden oluşacak. Atölyeler seçimle belirlenecek öğrenci ve müzisyenleri kabul ederken, paneller isteyen herkese açık olacak. Program, atölyeye katılan müzisyenlerin dünyanın ileri gelen müzisyenleriyle çalışabilmesini, aynı zamanda sektörü de genç ve parlak bestecilerle buluşturmayı hedefliyor. Atölyeler için son başvuru tarihi 25 Aralık 2019.

Atölyeler

  • Ritim Felsefesi ve Dünya Müzikleri, Arto Tunçboyacıyan
  • Oyun Müziği, Clint Bajakian (Atölye dili İngilizce’dir)
  • Aranjman ve Müzik Prodüksiyonu, Ozan Bayraşa

Atölye Başvuru Şartları: Atölyeye katılmak isteyen müzisyenlerin yazdıkları müziklerden iki örnek göndermeleri istenmektedir. Örnekler yazılı ya da ses kaydı olarak gönderilebilir. Başvurunun itumiam@gmail.com e-posta adresine “Müzik Prodüksiyon ve Aranjman Atölyesi Başvurusu” başlığı ile gönderilmesi gerekmektedir.