kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Performans mekânlarından alternatif ulaşım işbirlikleri

21 Kasım 2016

Geçtiğimiz hafta İstanbul’un en önemli performans merkezleri arasındaki iki mekân ulaşım konusundaki yeni işbirliklerinin duyurusunu yaptı. İlk işbirliği Salon ve BiTaksi‘den geldi. BiTaksi kullanıcıları, Salon’da izledikleri konserlerin dönüşünde 20 TL’ye kadar ücretsiz yolculuk edecek. Zorlu PSM ise UBER ile mekâna ulaşım için 40 TL’lik bir işbirliği yaptığını açıkladı.

Salon’da 19 Kasım Cumartesi Garanti Caz Yeşili: The Veils konseriyle birlikte başlayan kampanyada BiTaksi kullanıcıları indirim kodlarına konser alanından biletlerini göstererek sahip olabilecekler. BiTaksi kullanıcısı olmayan konser izleyicileri ise BiTaksi’yi cep telefonlarına indirerek 20 TL indirimden anında yararlanabilecekler. Kampanya, konser sonrasında kredi kartı seçeneğiyle çağırılacak taksilerle yapılacak tek yön yolculuklarda geçerli olacak. 20 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacak. 20 TL üzeri yolculukların ödemesi 20 TL düşülerek tahsil edilecek.

Zorlu PSM ve UBER arasında 30 Aralık 2016’ya kadar geçerli olacak işbirliği ise, Zorlu PSM’ye gidiş ve dönüşlerde 40 TL’lik araç kullanımlarını uberXL ile ücretsiz hâle getirdi. uber.com/app adresinden uygulamayı indirecek kullanıcılar ZORLUPSM promosyon kodu ile indirimden yararlanabilecek.