kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Protocinema Giving Tuesday kapsamında bağışlarınızı bekliyor

24 Kasım 2021

Bağımsız ve gezici bir kuruluş olan Protocinema, 2011’den bu yana, küresel endişeleri ve sahada değişen koşulları derinlemesine değerlendirip yanıt veren bağlama özgü işler üretmeye ve uyarlanabilir kalmaya devam ediyor.

Bu yıl 30 Kasım 2021 tarihinde ortak bir misyonla dünya çapında cömertliğe ilham olmak ve cömertliğin günlük yaşamın bir parçası olduğu bir dünya inşa etmek için küresel bir ağ olarak birçok ülkede aynı gün gerçekleştirilecek GivingTuesday’e katılan Protocinema, desteklerinizi bekliyor.

Protocinema koşullara adapte olabilecek bir esneklikte olsa da, izleyicilerinin ve hamilerin desteğine bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Dünyanın dört bir yanındaki birçok sanat organizasyonunda olduğu gibi, her proje için ayrı ayrı kaynak yaratan bağımsız bir kuruluş olarak, yeni üretimlerini sürdürmek, sanatçı ve küratörlerin işlerini kolaylaştırmak için destekçilerinin cömertliğine güveniyor.

Dostlarının, destekçilerinin ve sponsorların cömert katkıları sayesinde kendini, sanatçıların uzun soluklu araştırma ve üretim süreçlerini desteklemeye, genç küratörlere rehberlik etmeye ve temel değerlerini yansıtan empati, anlayış ve yeniliği teşvik eden programlar geliştirmeye adayan Protocinema, misyonunu gerçekleştirmek için miktarı ne olursa olsun hayati önem taşıyan her bağışı memnuniyetle karşılıyor. Tüm bağışlar doğrudan yeni sanat eserlerinin üretimine ve ekibi ve sanat ortamlarını desteklemeye yönlendirilecek.