kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri “HERITAGE İSTANBUL”da Buluşuyor

12 Ocak 2017

Türkiye’de restorasyon, arkeoloji ve müzecilik teknolojilerini tek bir çatı altında buluşturan Heritage Istanbul27 – 29 Nisan 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Kongre ve Sergi Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

Tg Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen, danışma kurulunda Arkeolog Prof. Dr. Mehmet Özdoğan, Dünya Müzeler Konseyi – ICOM Başkanı Suay Aksoy, Gürsoy Grup Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Olgun ve Arkeoloji ve Sanat Yayınları başkanı Nezih Başgelen’in de bulunduğu etkinlikte, Türkiye’nin kültürel miras varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kamu personeli akademisyenler, kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçiler bu fuarda bir araya gelecek. Ayrıca etkinlikte, dünyaca ünlü konukların ağırlanacağı konferanslarda, sektörün gelecek vizyonuna yönelik sunumlar, profesyonellere yönelik yerli ve yabancı duayenlerin vereceği çeşitli workshoplar gerçekleştirilecek.