sanatbulur.com Webrazzi Summit’te yer aldı

30 Ekim 2017

Türkiye’nin en sık ziyaret edilen teknoloji içerik portallarından biri olan Webrazzi, düzenli hale getirdiği ve E-Ticaret, Dijital, Mobil, İnovasyon vb. başlıklarda topladığı etkinliklerinden biri olan Webrazzi Summit ile 18 Ekim’de internet ekosistemini bir araya getirdi. Etkinliğe katılan girişimler arasında, 2017’de açılan sanatbulur.com da vardı.

Webrazzi Summit bünyesinde 2015 yılından bu yana yapılan ve yılın öne çıkan 10 girişiminin yer aldığı Webrazzi Arena’da ise SanatBulur.com kurucu ortaklarından Recep İlkbahar gerçekleştirdiği sunum ile MENA ve Türkiye’den çıkarak dünyaya yayılacak global markaları findsart.com’un lansmanını gerçekleştirdi.

FindsArt.com online sanat piyasasında global bir oyuncu olma hedefiyle Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Türkiye üzerinden başlayarak globale açılacak. Sanatçılar ve sanatseverler şimdiden, 2018’in ilk çeyreğinde yayın hayatına başlaması planlanan global site üzerinden kurulu form vasıtası ile başvurularını iletiyor. sanatbulur.com’un güncel verilerine göre, sitede 70’ten fazla sanatçının 500’den fazla eseri yer alıyor