Sanatorium ve Zilberman Gallery Art Düsseldorf’ta

15 Kasım 2019

Art Düsseldorf, bu yıl 15 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında Areal Böhler’de gerçekleşiyor. Fuarda Türkiye’den Sanatorium ve Zilberman Gallery yer alıyor.

Art Düsseldorf, yerel ve uluslararası konuklara en yüksek kalitede sanatın tadını çıkarmak için kapsamlı bir katılımcı programı sunuyor. Güçlü, tanınmış ve genç uluslararası sanatçıların ve galerilerin yanı sıra, bölgesel sanatçıların ve üretimin de sunulduğu fuarın ana odağı, konvansiyonel olmayan endüstriyel sergi alanı ile zenginleştirilen hem katılımcı hem de ziyaretçiler için benzersiz bir deneyim sunmak. Fuar, rehberli turlar ve sanat, koleksiyon ve kültür politikaları hakkında konuşmalar içeren bir çerçeve program sunuyor.

Art Düsseldorf; Rheinland, Almanya ve Benelüks (Belçika, Hollanda ve Lüksemburg) ülkelerindeki galerilerden ve aynı zamanda uluslararası büyük isimlerden oluşan aktörlerden modern, çağdaş ve gelişmekte olan sanatçıları bir araya getiriyor. Fuar, kendisini küresel çekiciliğiyle bölgesel sanat fuarı olarak konumlandırıyor. Art Düsseldorf ayrıca gelecek nesil sanatçı, galeri sahibi ve koleksiyonerler için de bir öğrenim alanı olmayı hedefliyor.