kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Sofar Sounds İstanbul’dan festival

18 Aralık 2016

Dünyada 210 şehirde faaliyet gösteren Sofar Sounds‘undördüncü ayında yakaladığı ivmeyle dünyanın en hızlı büyüyen Sofar’ı olma özelliğini de taşıyan İstanbul ayağı şimdi de bir festivale imza atıyor.

OKEY prezervatif markası sponsorluğunda 18 Aralık Pazar günü gerçekleşecek ‘OKEY ile İstediğin Gibi: Sofar Festival’ festivalin içeriğini, alanda yer alacak etkinlikleri ve hatta festivalde ne yemek istediklerini bile müzikseverlere bırakarak, “istediğin gibi” bir festival konseptiyle, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Sadece belirli kişilerin katılabileceği bu özel festival, evinizin oturma odası konforunda, sadece müzik dinleme deneyiminden çok daha fazlasını vaat ediyor.

‘Emerging artist’ denilen ve tam keşfedilmek üzere olan, henüz tanınmayan müzisyenleri ağırlayan Sofar Sounds, daha önce hayatında hiçbir yerde çalmamış müzisyenleri keşfetmesiyle de biliniyor.