kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Vardiya Kitap Söyleşisi Yapı Kredi Kültür Sanat’ta

6 Haziran 2018

Venedik Bienali 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu’nda İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın (İKSV) koordinasyonunda, Schüco Türkiye ve VitrA sponsorluğunda gerçekleştirilen Vardiya başlıklı proje; “Bienal ne için var?”, “Bienal ne işe yarar?” ve “Bienal kimin için var?” sorularını gündeme getiren bir buluşma, karşılaşma ve üretme mekânına dönüşüyor.

Vardiya projesini, projenin gündeme getirdiği soruları ve proje kapsamında yayımlanan Vardiya kitabını konuşmak üzere 7 Haziran Perşembe günü saat 18.30’da Yapı Kredi Kültür Sanat’ta bir konuşma gerçekleştiriliyor.

Konuşma; küratöryel ekipten Kerem Piker, Cansu Cürgen ve Nizam Onur Sönmez; Venedik Mimarlık Bienali Türkiye Pavyonu Seçici Kurul üyeleri Prof. Dr. Arzu Erdem, Prof. Dr. Suha Özkan ve Prof. Dr. Uğur Tanyeli; Vardiya projesinin ve kitabın görsel tasarım ekibinden Okay Karadayılar ve Türkiye Pavyonu’nun koordinasyonunu yürüten İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Yurtdışı Projeler Yöneticisi Tuna Ortaylı Kazıcı’nın katılımıyla gerçekleşecek.