kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Yıldız Sarayı Vakfı COVID-19 sonrası Türkiye’de kültür ve sanatın geleceğini tartışıyor

25 Haziran 2020

Yıldız Sarayı Vakfı tarafından 26 Haziran Cuma günü, saat 14.00’te, Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de “Yeni Normalde Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi: Kültür-Sanat STK’ları Çalıştayı” düzenleniyor.

Çalıştayda pandemi sonrası kültür-sanat alanında oluşan etkilenmeler, bu sürecin yeni ve yaratıcı çözümlerle aşılabilmesine yönelik tespit ve öneriler ele alınıp, yaratıcı sektörlerin varoluşuna faaliyetleriyle ile katkı sağlayan STK ve kuruluşların alana özgü ihtiyaçları ve gelecek perspektifleri değerlendirilecek.

Moderatörlüğü YSV Mütevelli Heyet Başkanı, Çankaya Üniversitesi HİR Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeynep Karahan Uslu tarafından gerçekleştirilecek olan çalıştayda; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un yanı sıra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcıları Ahmet Misbah Demircan ve Özgül Özkan Yavuz ile alanın etkin sivil toplum kuruluşlarından EKAV, İKSV, SALT, TURİNG, EPOS 7, Çağdaş İstanbul Kültür, Sanat ve Eğitim Vakfı, İyilik İçin Sanat Derneği, KYEM, TKHV, ONE Derneği, KKV, TÜRSAK ve SAHA yer alacak.