kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Zorlu PSM’den yeni çevrimiçi radyo: “Vestel PSM Radyo”

18 Mart 2021

Zorlu PSM, Vestel sponsorluğu ve Karnaval Medya Grubu iş birlikteliği ile hayata geçirdiği Vestel PSM Radyo ile özgün içerikler sunmayı sürdürüyor. Vestel PSM Radyo; karnaval.com, Karnaval iOS ve Android uygulamaları ve zorlupsm.com’dan dinlenebilir.

Vestel PSM Radyo; yayınları boyunca klasik rock, pop rock, indie rock, folk, Türkçe folk, caz ve soul gibi pek çok farklı müzik janrını barındıran bir yayın akışının yanı sıra özgün içerikli programlar da yer alıyor.

Bu kapsamda Vestel PSM Radyo’da; caz davulcuları üzerine programıyla Ferit Odman, Kuzey ülkelerinden haberler ve müzik seçkileri ile Nordik Simit, keşif temalı müzik programı ile Merve Evirgen, popüler kültür ve gündeme dair Play Tuşu, programında ağına takılan müzik ve müzisyenlere yer vereceği programı ile Okan Aydın, her bölümde bir kült filmin “Türkiye’de çekilse yönetmeni kim olurdu, kim oynardı, senaryo nasıl olurdu?” sorularına eğlenceli cevaplar arayacakları programları ile Kutsal Motor, lokal sahnenin öne çıkan isimlerini ağırladığı Lokal Terapi ile Zeynep Güray ve kültür-sanat gündeminden haberlerin yer alacağı Bloknot dinleyicilerle buluşacak.