kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

EKİP

Emre Erbirer – Kurucu

Emre bir kültür yöneticisi, eğitmen, yazar ve bağlayıcıdır. Geniş bir iletişim, programlama, topluluk oluşturma, izleyici geliştirme ve proje yönetimi bilgisine sahip yaratıcı bir profesyoneldir. ATÖLYE’de Etkinlik ve Programlar Yöneticisi olarak çalışan Emre, aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, GQ Türkiye’de Kültür Editörü, CreativeMornings İstanbul ve Global Goals Jam İstanbul’un ev sahibi ve Design Calendar İstanbul’un küratörüdür. Emre aynı zamanda AICA Türkiye üyesidir.

 

İletişim: emre@kulturlimited.com

Deniz Odabaşıoğlu – Editör

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültür Yönetimi ve Halkla İlişkiler çift anadal bölümlerinden mezun olan Deniz, aralarında Portakal Sanat ve Kültür Evi, İstanbul Modern, TURMEPA Deniz Temiz Derneği, TWIST Entertainment Marketing gibi kültür-sanat, sivil toplum, etkinlik, pazarlama ve dijital medya sektöründen birçok kurumda stajyer, asistan ve editör gibi farklı birçok pozisyonda görev aldı. Deniz, kültür.limited’de Editör olarak çalışmaya devam ediyor.

 

İletişim: deniz@kulturlimited.com

Merve Çetinkaya – Editör

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı öğrencisi olan Merve, kültür-sanata olan ilgisi arttıkça sektör içinde olmak istediğini fark etmiş ve böylece kültür.limited ile sektöre ilk adımını attı. Merve, kültür.limited’de İçerik Asistanı olarak görev almaktadır.

 

İletişim: mervecyus@gmail.com