kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

İŞ İLÂNI

Kültür sektöründeki tüm kariyer fırsatları için en doğru adres

kültür.limited, kültür sektörünün tüm disiplinlerinde yer alan farklı nitelikteki kurumların yetenek ihtiyaçlarını karşılamaları için iş ilânlarını yayınlar. kültür.limited’de yer alan iş ilânları, kültür sektörünü takip eden, sektöre yeni girmeye çalışan bir öğrenciden, sektörde çalışan profesyonellere kadar geniş bir ağa ulaşır.

kültür.limited’de yer alan farklı seviyelerdeki iş ilânları, kültür alanında çalışan farklı kişilerin ihtiyaçlarına, kariyer yolculuklarına ve hedeflerine yönelik en doğru pozisyonu ve kurumu bulmalarına yardımcı olur. kültür.limited’de iş ilânı yayınlamak için üç basit adım var.

İlân bilgilerini girin.

kültür.limited’de yer alan tüm ilânlarda standart bilgilere ihtiyacımız var. Bu bilgiler oldukça basit. İş tanımı, istenilen nitelik ve deneyimler, sunduklarınız, başvuru formu ve/veya başvurulacak adres bilgisi ve bir görsel.

Paketinizi seçin.

kültür.limited, iş ilânlarını yayınlamak isteyen farklı kurumlara ihtiyaçlarına yönelik farklı yaygınlaştırma seçeneklerinin yer aldığı paketler sunar. İlân bilgilerinizi girdikten sonra paketinizi seçmeniz gerekiyor.

Ödemeyi yapın.

Seçtiğiniz paketin tutarına göre ödemenizi yapın. Ödeme geldikten sonra ilân yayına alınacak.

KARİYER PAKETLERİ