kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Hürriyet Kitap & Sanat 5 Şubat’tan itibaren raflarda

1 Şubat 2017

Radikal‘in kapanmasının ardından Hürriyet‘e geçen ve bu yıl 15. yaşını deviren Radikal Kitap dönüşüyor, büyüyor ve kapsama alanını genişletiyor, ve Hürriyet Kitap & Sanat olarak hayatına devam ediyor. Hürriyet Kitap & Sanat, 3 Şubat Cuma gününden itibaren her cuma Hürriyet ile birlikte Tüm Türkiye’de okuyucularla buluşacak.

Hürriyet Kitap & Sanat, Radikal Kitap’ın ruhunu taşıyan, ‘kitaba dair her şeyin’, yıllardır tanıdığınız yetkin imzaların yazıları eşliğinde sunulacağı bir kitap eki olmaya devam edecek. Ama bununla da kalmayacak ve her cuma okuyucuyu haftanın en önemli kültür&sanat olaylarına dair yazılar ve söyleşilerle de buluşturacak.

Hürriyet Kitap & Sanat’ta yazacaklar isimler arasında Serhan Bali, Sevin Okyay, Cem Erciyes, Ayşegül Sönmez ve Murat Özer, Doğan Hızlan, Selim İleri, Semih Gümüş, Ömer Türkeş, Ömer Erdem, Kemal Varol, Yücel Kayıran, Efnan Atmaca ve Elif Türkölmez yer alıyor.


Sanat sayfalarında haftanın öne çıkan sanat etkinliğine göre, alanının etkili isimleri dönüşümlü olarak söz alacak. Her haftanın öne çıkan sergilerine, caz ve klasik müzik başta olmak üzere haftanın konserlerine dair sıkı yazılar ve özel söyleşiler okumaya hazırlanın!

Ekin kitap içeriği ise Radikal Kitap okurlarının yakından tanıdığı usta kalemlerle yoluna devam edecek olmasının yanı sıra sürpriz konuk yazarlar da sayfalarda okurla buluşacak.
yine yazılarıyla Hürriyet Kitap & Sanat’ta olacak.