kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Turkcell Platinum Istanbul Night Flight konserleri Mayıs’ta başlıyor

20 Mart 2019

Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserleri bu yıl 25 Mayıs – 29 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Aya İrini’de gerçekleşecek konser serisinde Burgan Bank ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin de katkılarıyla; David Helfgott, Karsu, Sarah Chang, Ye-Eun Choi & Dmitry Shishkin, Olga Scheps, Fazıl Say, Berlin Staatskapelle String Quartet ve An Epic Symphony § Sertab Erener gibi isimler yer alıyor.

29 Ekim gecesi gerçekleşecek An Epic Symphony § Sertab Erener konserinin birinci bölümünde ise Nejat İşler’in ilk kez Night Flight Symphony Orchestra’sı eşliğinde sergileyeceği performansı dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” dinleyicisine “Bahçede Kim Var?” konseptiyle Batu Mutlugil, Tuncer Tunceli, Deniz Tuzcuoğlu, Bilge Kösebalaban, Göksenin, Doğan Duru ve daha bir çok isim ile Aya İrini’nin bahçesinde mini konserler ve performanslar sunacak.