kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Artweeks@Akaretler başladı

2 Kasım 2022

Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş tarafından, Bilgili Holding ev sahipliğinde ve UBS ana sponsorluğunda düzenlenen Artweeks@Akaretler, bu yıl 7. kez 2 – 13 Kasım 2022 tarihleri arasında Akaretler‘de gerçekleşiyor.

Çeşitli galeriler, koleksiyoner sergileri ve bağımsız sanatçıların eserlerini ziyaretçilerine sunacak. Sergiler, Akaretler Sıraevler 15-17-19-37-39-55-57 numaralı binalar ile rezidans alanlarında gerçekleşecek. 

Artweeks@Akaretler’in 7. edisyonuna katılacak galeri, kurum ve inisiyatifler arasında Ambidexter, Anna Laudel, Art On, Büyükdere 35, Doğançay Müzesi, Difo Art, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Bosfor, Galeri Nev İstanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KRANK Art Gallery, Labirent Sanat, Martch Art Project, Merkur, Mine Sanat Galerisi, Mercado, MERKUR, Mixer, One Arc Gallery, Öktem Aykut, Pi Artworks, PİLEVNELİ, SANATORIUM, The Empire Project, The Pill, Versus Art Project, Vision Art Platform ve x-ist yer alıyor.