kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Didem Derindere Arter’e İletişim Direktörü olarak atandı

26 Temmuz 2021

Bu yıl 11. yaşını kutlayan Arter’de 2010 – 2014 yılları arasında Editör; 2015’ten bu yana ise İletişim Direktörü ve Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan İlkay Baliç, çalışmalarını bağımsız olarak sürdürmek üzere Temmuz 2021 itibarıyla görevinden ayrıldı. İletişim Direktörü pozisyonuna Didem Derindere atandı.

Kariyerine 2000 yılında Digiturk’te Pazarlama biriminde Ürün Yöneticisi olarak başlayan Derindere, daha sonra sırasıyla EXIM Güvenlik Teknolojileri, DuPont ve Anadolu Sağlık Merkezi’nde devam etti. Son olarak Arçelik Global’de uluslararası iletişimden sorumlu müdür olarak çalışan Derindere, bu pozisyondayken şirket ve yan markaları Beko ve Grundig için küresel iletişimi yönetmek ve halkla ilişkiler, küresel medya ilişkileri, kriz iletişimi, bütçe yönetimi, içerik oluşturma ve paydaş yönetimi gibi alanlarda çalışıyordu.

Didem Derindere’nin direktörlüğünü üstlendiği İletişim bölümünün altında Medya ve Pazarlama, İş Geliştirme ve Satış, Yayınlar ve İçerik ile Kütüphane birimleri yer alıyor.