Kundura Sinema Pazar Gecesi Sinema Kuşağı’nı geri getiriyor

21 Şubat 2020

Kundura Sinema, Ocak ayından itibaren Pazar Sinema Kulübü başlığı altında 90’lı yıllarda Pazar gecelerinin en büyük eğlencesi olan Pazar Gecesi Sinema Kuşağı‘nı geri getiriyor.

Dönemin öne çıkan sinema filmlerinin her Pazar gecesi televizyonda ilk kez gösterildiği, ekran başındaki izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği bu eğlenceli kuşak Pazar Sinema Kulübü ile Kundura Sinema’da yeniden hayat buluyor. Her iki ayda bir değişecek seçkinin Ocak ve Şubat aylarındaki ilk konuğu yönetmen Jerry Zucker’ın 1990 yapımı Ghost filmi oluyor.

2020 Şubat ayında 30. yılını kutlamaya hazırlanan Oscar ödüllü Ghost filmi bankacı Sam Wheat ile sanatçı Molly Jensen’in aşk hikayesini konu alıyor. Bir iş anlaşması yüzünden ortağı ve yakın arkadaşı Carl Bruner tarafından öldürülen bankacı Sam dünyayı silik bir ruh olarak dolaşmaya başlar. Sam’in bu yolculuğu ona arkadaşının ihanetini gösterirken aynı zamanda sevgilisi Molly’i koruması için de bir fırsat olur. Başrollerinde Patrick Swayze ve Demi Moore’un yer aldığı bu unutulmaz filmi Ocak ayında kaçıranlar 23 Şubat Pazar günü 19.30’da Kundura Sinema’da 30 yıl sonra tekrar beyaz perdede izleme fırsatı bulacak