kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

SPOT Projects’ten iki yeni üyelik paketi ve Sonbahar 2017 programı

24 Temmuz 2017

2011 yılında kültür-sanat dünyasını yakından takip etmek isteyen sanatseverler için kurulan SPOT Projects, 6. senesini doldurduğu bugünlerde, yenilenen ve zenginleşen içeriği ile Sonbahar 2017 dönemi için geri sayıma başladı.

Kurulduğu günden itibaren, oluşturduğu programlar ve organize ettiği etkinlikler kapsamında Türkiye kültür-sanat dünyasının profesyonellerini sanatseverler ile buluşturan SPOT Projects, SPOT.TER için hazırladığı yeni üyelik paketleri, güncellenen web sitesi ve Sonbahar 2017 programı ile 6. yılına hızlı bir giriş yapıyor.

Bugüne kadar düzenlediği programlar, yerel ve uluslararası seminerler ve atölye çalışmalarının yanı sıra galeri, sanatçı atölyesi, özel koleksiyon ve sanat kurumu gezileri gibi pek çok farklı etkinlik sunan SPOT.TER, Sonbahar 2017 sezonunda da katılımcılarına sanat ve kültür ile dopdolu bir program hazırlıyor. SPOT.TER Sonbahar 2017 dönemi; 15. İstanbul Bienali, Contemporary İstanbul ve İstanbul Gallery Weekend gibi şehrin sanat ve kültür ile dolup taşacağı etkinlikler ile eş zamanlı olarak 16 Eylül tarihinde başlayacak ve yıl boyunca tüm hızıyla devam edecek.

SPOT.TER’lara birbirinden farklı ve sürprizlerle dolu ayrıcalıklar sunan üyelik paketleri ise artık daha fazla seçeneğe sahip. Bu dönem Bireysel ve Kurumsal Üyelik Paketleri’nin yanı sıra SPOT.TER Aile ve SPOT.TER Seminer üyelik paketleri de sanatseverler ile buluşacak. SPOT.TER Aile Üyelik Paketi ile aileler hafta sonlarını kültür-sanat dünyasının profesyonelleri eşliğinde çeşitli etkinlikler ile geçirebilecek. Bugüne dek İnci Eviner, Marcus Graf, Osman Erden ve Ela Başak Atakan gibi alanının önde gelen isimleri ile disiplinlerarası temalarda düzenlenen ve yoğun talep gören seminer programı ise SPOT.TER Seminer adı altında üyelik yolu ile takip edilebilecek.

SPOT.TER, kuruluşundan beri varlığını sürdüren SPOT.TER Bireysel Üyelik kapsamındaki Yıllık / Dönemlik seçeneği ile sanatseverleri arzu ettikleri süre boyunca sanat ve kültür dünyasının bilinmeyenlerini keşfetmeye davet ediyor. Akşam saatlerini tercih eden katılımcılar ise Bireysel Akşam Üyelik Paketi’ni tercih edebilecek. Böylece sanatseverler seçecekleri gündüz ya da akşam üyeliğiyle sanat kurumlarına düzenlenen ziyaretlerden, fuarlara VIP giriş hakkı elde etmeye kadar pek çok üyelik ayrıcalığından yararlanabilecek.

Kurumların talepleri doğrultusunda müşterileri veya çalışanlarına özel olarak hazırlanan SPOT.TER Kurumsal Üyelik Paketi ile iş hayatının temposuna sanat molası verilebilecek. Sanat dünyasını yakından tanımak, yaratıcılık ve verimliliklerini artırmak, iş streslerini azaltarak sosyalleşmek isteyen kurum katılımcıları, aynı zamanda üyelikleri aracılığı ile sanat eğitim ve üretimine katkıda bulunabilecekler.

Kurulduğu günden beri 22 sanatçının yeni iş üretimi, sunum, konuşma ve film gösterimlerinin gerçekleşmesine destek veren SPOT Destek Fonu ise kaldığı yerden ve daha güçlü bir şekilde devam ediyor. Sanat üretim ve eğitimine katkıda bulunmak isteyen sanatseverler, kurumlar üzerinden ya da bireysel olarak destek verebilecek ve bu yaratıcı sürecin tamamına şahitlik edebilecekler.