kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

ZB Medya – İletişim Barcelona’da

29 Haziran 2022

ZB Medya – İletişim, iletişim ajanslarının dünya genelinde hizmet verebilme kapasitesine sahip olması gerektiği inancıyla İstanbul’un ardından Barcelona’da da hizmet vermeye başladı. İşbirliği yaptığı markalara halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi ile yaratıcı üretimin yanı sıra etkinlik yönetimi konularında hizmet veren ZB Medya – İletişim, yeni ofisinde dijital medya ve etkinlik yönetimine ağırlık verecek.

Medya iletişimi, gündem ve etkinlik yönetimi ile dijital iletişim konularındaki yedi yılı aşan tecrübesini bir Akdeniz ülkesine aktaracak olmanın heyecanıyla yeni bir yolculuğa başlayan ZB Medya – İletişim, doğru hedef kitleyle buluşmayı sağlayarak, yaratıcı deneyimler sunmayı sürdürecek.

Markalarla birlikte şekil alma ve en iyi formuyla bunu insanlara anlatma vizyonunu bu kez dünya çapında sürdürme hedefiyle yola çıkan ZB Medya – İletişim, markalarına sağladığı başarılı iletişim stratejilerini Barcelona’ya taşıyacak. Hikâyeler anlatırken sayısız hikâyeler keşfedeceği yeni bir yolculuğa başlayan ZB Medya – İletişim, insanların satın aldıklarının hikâyeler olduğu gerçeğiyle hareket etme ve çalışmalarını bu gerçek üzerine kurgulama serüvenine uluslararası alanda devam edecek.