kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Zorlu PSM’den yeni bir konser serisi: “Hoş Sada”

4 Ocak 2019

Zorlu PSM, 2019’u yepyeni bir konser serisiyle karşılamaya hazırlanıyor. TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu işbirliğiyle gerçekleşecek “Hoş Sada”, Ocak ayından itibaren Zorlu PSM’de Türk Müziği’nin yıldızlarını ağırlayacak. Turkcell Platinum Sahnesi’nde, sanat ve halk müziğinin değerli isimlerininin konuk edileceği konser serisi aynı zamanda, TRT Müzik ekranlarından müzikseverlerle buluşacak.

“Hoş Sada”, Zorlu PSM, TRT Müzik ve TRT İstanbul Radyosu işbirliğiyle 6 Ocak’ta başlıyor. Ağırlıklı olarak TRT İstanbul Radyosu ses sanatçılarının ağırlanacağı seride, TSM ve THM sahnesinin değerli solistlerine göz alıcı bir orkestra eşlik edecek.

Nostaljik sanat ve halk müziği konserlerini özleyenler için geçmişe yolculuk

Türk Müziği’nin en sevilen eserlerinin yer alacağı “Hoş Sada”, 6 Ocak akşamı saat 21.00’de, TRT Müzik’teki “Yıldızlar Altında” programıyla tanıdığımız Ayşen Birgör ile başlayacak. Seri, 27 Ocak’ta Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Bekir Ünlüataer’i; 10 Şubat’ta Zeki Müren bestelerinden oluşan “Gece Kirpikli Kadın” albümüyle tanınan Mine Geçili’yi ve 24 Şubat’ta İstanbul Devlet Türk Müziği Araştırma ve Uygulama Topluluğu’nda ses sanatçısı olarak görev yapan Eda Karaytuğ’u ağırlayacak.