kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Zorlu PSM’den yeni bir platform: “PSM Atölye”

20 Eylül 2021

Zorlu PSM, tiyatroya yeni keşiflerle katkı sağlamak ve yeni yetenekler kazandırmak için ‘PSM Atölye’ adlı yeni platformunu hayata geçiriyor. Platform; “Dramatik Yazarlık”, “Yönetmenlik” ve “Yapımcılık”  olmak üzere 3 alanda ücretsiz gerçekleştirilecek atölye serisi sunacak.

Yerli ve uluslararası eğitmenlerin konuk eğitmen olarak yer alacağı “PSM Atölye” programı; kariyerlerinin ilk aşamalarında olan ve gelecek vadeden 18 – 30 yaş arası amatör/profesyonel yönetmen, yapımcı ve yazarların katılım başvurusuna açık. Son başvuru tarihi 3 Ekim 2021.

Eğitim almanın ve deneyim paylaşımında bulunmanın yanı sıra Türkiye’de çalışan yetenekli sahne insanlarından oluşan bir ağın parçası olmak için bir fırsat sunmanın da amaçlandığı “PSM Atölye” serisine dramatik yazarlık, yönetmenlik ve tiyatro yapımcılığı ile ilgilenen 18-30 yaş arasındaki herkes niyet mektubu, özgeçmiş ve/veya portfolyoları ile başvurabilir.