kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Spotify ve Storytel işbirliği ile sesli kitaplar çok yakında Spotify’da

26 Mayıs 2021

Spotify ve Storytel, Spotify platformuna eklenecek yeni sesli kitap kataloğu ile işbirliklerini duyurdu. Dünyanın lider sesli kitap platformlarından biri olan Storytel’in ücretli üyeleri, Storytel ve Spotify hesaplarını birbirine entegre edebilecek ve bunu yaparak Storytel sesli kitaplarına Spotify üzerinden erişim sağlayabilecek.

Storytel’in bulunduğu tüm pazarlarda geçerli olacak uygulama ile sesli kitaplar Spotify’da yılın sonuna doğru kullanıcıların erişimine sunulacak. Bu işbirliği, Spotify’da sadece üyelere özel içerik sağlamak üzere, çeşitli yayıncıların ve içerik sağlayıcıların bir Spotify hesabı ile var olan üyelik oturumlarını doğrulamalarına olanak sağlayan Spotify’ın çok yeni duyurduğu ve yakında hayata geçecek Açık Erişim Platformu konusundaki girişiminin bir parçasını oluşturuyor. Spotify, 2021 yılı sonunda Açık Erişim Platformu ile ilgili daha fazla iş ortaklığı ve geniş seviyede bir kullanılabilirlik duyurmayı plânlıyor.