kültür.limited 2023 yılı sonunda 8 yıllık yayın hayatını sonlandırmıştır. Site, bir arşiv işlevi görmesi için açık bırakılmıştır.

Culture Geek 23 Haziran’da Londra’da

23 Mart 2016

“Öncü Kültür Kurumları İçin Dijital Dönüşüm” başlığıyla dünyanın dört bir yanından öncü kurumları, değişen dijital ortama nasıl adapte olduklarını konuşmak ve iş hayatındaki deneyimlerini paylaşmak için bir araya getiren Culture Geek, bu yıl 23 Haziran 2016’da The Royal Institution, Londra’da gerçekleştirilecek.

Dev kültür kurumlarından müzelere, küçük ölçekli performans gruplarından kültür sektörünün bireysel aktörlerine çok zengin bir katılımcı yelpazesine sahip olan konferansta, MoMA’dan, Royal Albert Hall’a, Sonar Festival’den Flying Object’e dünyanın her yerinden lider kültür-sanat kurumlarından alanında yenilikçi isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Dijitalin günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu ve kültür-sanat dünyasındaki öneminin de yadsınamaz hale geldiği şu günlerde, dağıtımdan, sergilenmesine, pazarlamasından arşivlenmesine ve korunmasına, içerik üretiminden online veya canlı yayınlanmasına kadar yaratıcı süreçlerin tüm aşamalarındaki dijital kavramların masaya yatırılacağı konferansta, Culture Geek, fikirlerin, deneyimlerin ve projelerin paylaşılacağı bir network ortamı da sunuyor.

Etkinlik, kültür-sanat sektöründe yer alan ve aktif olarak dijital ortamları kullanan ve bu dijital ortamlar hakkında daha fazlasını öğrenmek isteyen herkesin katılımına açık.